ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

ПРАВИЛА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ

КВИТКИ

 1. Квиток є іменним документом для переїзду автобусом і не може бути переданий іншій особі, дійсний до дати та години виїзду, що вписані у квитку. Дату виїзду можна змінити один раз. Усі зміни повинні бути вписані у квитку та підтверджені печаткою фірми, що виписувала зміни. За зміну дати береться відповідна плата.
 2. Пасажир, що має точно вказану дату зворотного виїзду, зобов'язаний підтвердити її не пізніше як за 72 години до виїзду.
 3. Квиток без вказаної дати звороту (ОРЕN) дійсний протягом 6 місяців з дня виїзду. Дата зворотного виїзду в квитку ОРЕN проставляється в офісах “Львів-Інтуртранс” та Eurolines при наявності вільних місць на запланований пасажиром рейс.
 4. Валідація квитка OPEN та зміна дати квитка відбувається в офісах “Львів-Інтуртранс” та береться оплата у розмірі 10 євро (300 грн.)

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

 1. Гроші за невикористану подорож повертаються фірмою, в якій був придбаний квиток.
 2. Підставою для повернення грошей є квиток зі всіма відривними купонами та обкладинкою.
 3. Не повертаються гроші за загублений квиток.
 4. Кошти повертаються за наступною схемою:
 • при відмові від поїздки більш як за 10 днів - 90% вартості переїзду.
 • при відмові від 10 до 3 днів - 50% вартості переїзду.
 • менш ніж 3 дні - 10% вартості переїзду.
 1. Гроші за невикористану зворотню подорож не повертаються.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ

 1. Кожен пасажир має право на безкоштовне перевезення 2-х місць багажу сумарною вагою до 30 кг та сумарним розміром кожного (довжина+ширина+ висота) не більше як 160 см та ручного багажу вагою до 5 кг в сумарному вимірі (довжина+ширина+висота) до 90 см. При перевищенні даних лімітів щодо ваги і розмірів, за додатковий багаж береться доплата. Додатковий багаж перевозиться при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса. Додатковий багаж не повинен перевищувати розміри та вагу основного багажу.
 2. Не перевозиться багаж негабаритних розмірів (наприклад велосипед, холодильник і т.п.)
 3. Перевізник не відповідає за ручний багаж.
 4. Перевізник несе відповідальність за знищення або пошкодження багажу у багажному відділенні автобуса тільки у випадку, якщо це сталося по вині перевізника, що доведено пасажиром, при умові заяви про пропажу чи пошкодження не пізніше, ніж за 10 днів з дня виїзду автобуса.
 5. Заборонено перевозити багаж, який загрожує безпеці та здоров'ю інших пасажирів.
 6. Перевізник не відповідає за втрату пасажиром грошей, біжутерії, паспорта, цінних паперів, інших цінностей, які не знаходяться в багажному відділенні автобуса.
 7. Перевезення тварин та рослин заборонено.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

 1. Пасажир повинен прибути на посадку не пізніше як за 30 хв. до від'їзду автобуса. У разі запізнення на посадку відповідальність несе пасажир.
 2. Під час руху заборонено курити, вживати алкогольні напої, наркотики. При невиконанні вимог даного пункту Перевізник залишає за собою право висадити пасажира без повернення вартості квитка.
 3. Вживання їжі у салоні автобуса заборонено.
 4. Екіпаж автобуса може відмовити в перевезенні пасажиру у випадку, якщо він своїми діями заважає спокою інших пасажирів або створює небезпеку для подорожуючих.
 5. Пасажир несе відповідальність за спричинені ним матеріальні збитки перевізнику.
 6. Діти та молодь до16 років можуть їхати тільки у супроводі дорослих.
 7. Перевізник не відповідає за правильність оформлення та наявність документів, що дають право перетинати кордони країн маршруту. Перевізник не несе відповідальність за порушення пасажиром митних чи еміграційних правил.
 8. При порушенні пасажиром візових режимів (закінчення термінів дії віз, заміна паспорта іншим документом) перевізник залишає за собою право не здійснювати перевезення пасажира і не виплачує грошової компенсації за невикористаний квиток.
 9. У випадку, якщо пасажир не дотримується митних та прикордонних правил і буде затриманий на кордоні і це спричинить затримку рейсу, екіпаж автобуса має право від'їхати з кордону без пасажира згідно з розкладом руху автобуса.
 10. Перевізник не відповідає за запізнення під час руху, що спричинилося незалежними від нього причинами.
 11. Кондиціонер, туалет, відеомагнітофон, кава, чай вважаються додатковими послугами.

СТРАХУВАННЯ

Пасажири повинні бути застраховані на час переїзду.